Ewa Białek

Zrozumiawszy życie, przynoszę ten dar innym Liderzy Jutra

0
1934

Książka jest drogowskazem dla „świadomych ludzi”, którzy zbudują „świadome organizacje”, nową kulturę i Nowy Świat. Jest o prawdziwych liderach „jutra”, wskazujących drogę do tego, co nadchodzi. Zrozumiawszy życie, przynoszę ten dar innym, Liderkom i Liderom „Jutra”, którzy dostrzegą w sobie swoje dary i wykorzystają je dla siebie, otoczenia i dla Świata.

Autorka

 

Autorka niniejszej książki dokonała doskonałej selekcji tego, co w leadershipie najbardziej wartościowe. Czytając książkę miałem wielokrotnie wrażenie, że dokonuję za jej pomocą swoistego połowu pereł czy wręcz diamentów z zabagnionego dna oceanicznego. Jej osobiste doświadczenia, które pieczętują często cytaty i analizy różnych autorów, dodają tym więcej wiarygodności oraz zaufania.

Krótko mówiąc polecam tę książkę – bardzo gorąco ….

Piotr Tymochowicz

Doradca medialny, specjalista do spraw wizerunku

Jednym z podstawowych problemów współczesności jest brak zrozumienia prostej zasady, która jest oczywista dla Autorki książki: nie może być mowy o właściwym zarządzaniu innymi ludźmi, jeśli lider nie potrafi zarządzać sobą… Niewątpliwie do prekursorów jutra, jednostek świadomych, nauczających innych ludzi, należy doktor Ewa Białek, która traktując człowieka jako istotę holistyczną, w ten sam sposób postrzega życie społeczne.

Dr hab. Joanna Wyleżałek

Wydział Nauk Społecznych SGGW Warszawa

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.