Burlington School

Isabell Anders zaprasza

0
2058

12 maja 2015 roku w Klubie Polskiej Rady Biznesu odbyło się niezwykłe wydarzenie.

Pani Isabell Andres zapraszając ponad 100 osób zaprezentowała  Burlington School of English i jej możliwości w otoczeniu sztuki prezentowanej przez Galerię Zbylut, mody zaproponowanej przez  Ewę Magdalenę Kwiatkowską EMKW  i firmę jubilerską Małgorzaty Wąsowskiej.To była uczta dla ducha i intelektu.

Podczas wieczoru odbyła się prezentacja szkoły, pokaz mody i bizuterii. Uczestnikami wieczoru byli: Klub Integracji Europejskiej, Mon Credo, Jeunesse, 5th Avenue, EMKW, Firma Jubilerska Małgorzaty Wąsowskiej, Amber Room. Galeria Zbylut prezentowała malarstwo Krzysztofa Wojtarowicza, Janusza Lewandowskiego, Krystyny Rudzkiej, Mariana Danielewicza, Grzegorza Ratajczyka oraz manekiny Katarzyny Czajka Zyna.

Burlington School of English została założona w roku 1990 przez Isabelle Anders, która do dziś piastuje w niej obowiązki dyrektora.

Szkoła oferuje różnorodne programy, dopasowane do potrzeb zarówno grup, jak i osób indywidualnych.

Misją Burlington School of English jest zapewnienie swoim słuchaczom szkoleń na najwyższym poziomie, zgodnie z hasłem -„Excellence in English” – które od 25 lat przyświeca tej szkole.

Szkoła posiada akredytacje British Council, ISI, jest także członkiem English UK oraz centrum egzaminacyjnego Trinity College.

Burlington School położona jest w eleganckiej dzielnicy mieszkalnej – Fulham – w obrębie drugiej strefy Londynu. Takie jej położenie daje słuchaczom możliwość szybkiego dostępu do większości atrakcji turystycznych jakie oferuje stolica Wielkiej Brytanii (dojazd to 15 min. metrem lub 20 min. autobusem), a zarazem zapewnia względną ciszę i bezpieczeństwo.

W okolicy szkoły znajduje się dużo kawiarni, małych lokalnych sklepików oraz restauracji. Fani piłki nożnej mogą odwiedzić pobliskie kluby Fulham lub Chelsea.

Szkoła umożliwia swoim słuchaczom dostęp do internetu (wi-fi), a szkolny bar oferuje smaczne i niedrogie posiłki, które ze smakiem doprawia polski szef kuchni. Studenci mają również do swojej dyspozycji komputery oraz możliwość skorzystania z platformy e-learning oraz z biblioteki.

izab2Burlington School of English organizuje kursy na wszystkich poziomach językowych i dla wszystkich grup wiekowych. Kursy oferowane są w grupach otwartych jak i zamkniętych (na zamówienie szkół i instytucji) oraz w relacji nauczyciel-student (1:1).

Burlington oferuje zajęcia z angielskiego ogólnego, kursy przygotowujące do egzaminów (Cambridge, IELTS, itp.), kursy angielskiego biznesowego, specjalistyczne (np. język medyczny, akademicki ) oraz szkolenia umożliwiające połączenie nauki z praktyką w firmie.

Słuchacze uczą się w międzynarodowych grupach.

Burlington oferuje także fantastyczne programy letnie dla dzieci i młodzieży a także programy dla grup zamkniętych (programy są dostępne przez cały rok).

Wszystkie zajęcia mają na celu rozwinięcie ogólnych umiejętności komunikacyjnych,  takich jak: czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, mówienie oraz pisanie. Nacisk kładziony też jest na gramatykę. Zajęcia przygotowujące do egzaminów, mają na celu wykształcenie u słuchaczy technik zdawania danego egzaminu, a także gruntownego powtórzenia potrzebnego zakresu tematycznego. Zajęcia specjalistyczne, często w relacji 1:1 to praca ukierunkowana na indywidualne potrzeby studenta.

izab1Wszystkie programy oferowane przez Burlington School nie tylko rozwijają umiejętności językowe, ale także osadzone są mocno w kontekście kulturowym. Umożliwia to program zajęć dodatkowych, w trakcie którego zarówno starsi jak i młodsi słuchacze mają możliwość sprawdzenia się w różnych sytuacjach językowych a także zobaczenia wielu ciekawych miejsc.

Dla starszych słuchaczy organizowane są wycieczki, wyjścia do klubów i teatrów . Młodsi uczestnicy  kursów mają możliwość zwiedzenia najciekawszych miejsc, muzeów, udziału w zajęciach sportowych i w grach. Wszyscy mają możliwość nawiązania ciekawych międzynarodowych znajomości i przyjaźni, a także przeżycia niezapomnianych wrażeń.

Kadra lektorska Burlington School stanowi zgrany i oddany zespół. Wszyscy nauczyciele posiadają odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w sektorze edukacji.  Zajęcia prowadzone są z pasją i humorem. Kadra nauczycielska wspierana jest przez dwóch dyrektorów akademickich, którzy dokładają wszelkich starań, by zajęcia w szkole Burlington były na wysokim poziomie i spełniały  oczekiwania.

Szkoła pośredniczy i pomaga w znalezieniu zakwaterowania. Słuchacze mają do dyspozycji zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (w budynku szkoły), u rodzin na prywatnych kwaterach, oraz w hostelach i hotelach.

Burlington i współpracujące z rodziny oraz agencje dokładają wszelkich starań, by zakwaterowanie było na dobrym poziomie i w niewielkiej odległości od szkoły (kilka stacji metrem, lub autobusem lub do 20 min spacerem).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.