GOOD COMPANY garden restaurant

0
16256

Restauracja Good Company niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny, ale wywodzi się
z gastronomicznej marki Baccara, która istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat i zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość usług, między innymi własne wyroby cukiernicze, wędliniarskie
i garmażeryjne.

GC_LogoPodstawoweApla_pomarancz

Good Company to restauracja nowoczesna, przeznaczona przede wszystkim dla szeroko pojętego biznesu. Liczy się dla nas posiłek smaczny, ale także podany sprawnie, w niekonwencjonalny sposób. W czasie lunchu cały koncept tego miejsca opiera się na samoobsłudze. Chcemy pozostawić naszym Klientom możliwość samodzielnego skomponowania swojego dania. Każdy może na przykład podejść
do WOKa, wybrać sobie warzywa, które następnie kucharz przygotuje. Jest to tak zwany „live cooking” – danie jest przygotowywane dla konkretnego Klienta, w jego obecności, na jego oczach.

 

W czasie kolacji oraz w weekendy, pojawiają się kelnerzy, karta menu i restauracja przekształca się
w miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się i bez pośpiechu cieszyć się pysznym posiłkiem.

Kuchnia jest międzynarodowa. Poszczególne stacje to:

– grill GoodCompanyIMG_4456

– pasta

– WOK

– pizza

– pierogi

– zupy

– kuchnia polska

– sushi

– kuchnia lekka

Nie można jednak zapomnieć o „Wyspie”, na której od samego rana przygotowywane
są świeże kanapki, sałatki – których elementy również można dobierać samodzielnie, świeżo wyciskane soki, lemoniady oraz ciasta (z ciepłą szarlotką włącznie).

Zawsze należy zostawić sobie trochę miejsca na ciasto, torcik, czy po prostu pyszną kawę. Nasz Coffee Bar jest do Państwa dyspozycji od samego rana.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.goodcompanyrestaurant.pl oraz na Facebooku. Możliwa jest też wirtualna wycieczka po restauracji.

Zapraszamy do Good Company w godzinach 7.00-22.00 od poniedziałku do niedzieli. Z nami, jak sama nazwa wskazuje, jesteście zawsze w dobrym towarzystwie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.