SHAKE YOUR HEAD

0
2410

SHAKE YOUR HEAD to polska marka salonów fryzjerskich o wysokim poziomie usług i dopracowanej obsłudze Klienta. W Shake Your Head stosowane są najlepsze kosmetyki, które są doskonałym uzupełnieniem wysokich umiejętności technicznych i kolorystycznych stylistów marki. Pierwszy salon powstał w 2013 roku w Warszawie przy Al. Szucha 8. Kolejny został otwarty niecały rok później w Katowicach przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 1. Doskonali w swym fachu i doświadczeni styliści sprawili, że marka szybko pozyskała stałych Klientów i ich zaufanie. Shake Your Head to również marka aktywna podczas wielu eventów, pokazów mody i sesji zdjęciowych.

SHAKE YOUR HEAD to połączenie profesjonalizmu, pasji, fantazji i doskonałej techniki, co daje grzegorz_duzy_SYHKlientom marki gwarancję zadowolenia. Czego możesz się spodziewać, przychodząc do salonu fryzjerskiego Shake Your Head? Doświadczeni styliści fryzur sprawią, że po wyjściu z naszego salonu poczujesz, że Twoje włosy doskonale wyrażają Twój charakter, Twoją osobowość i są po prostu idealne. Tworzymy fryzury, które oddają naturalne piękno i jednocześnie są integralną częścią Twojego stylu. Shake Your Head to miejsce, w którym stawiamy na profesjonalnych i doświadczonych stylistów. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i z ogromną uwagą.

 

Pierwszą wizytę zawsze poprzedza autorska Analiza Kształtu Twarzy, której autorem jest główny stylista marki, Grzegorz Duży. Po przeanalizowaniu pięciu głównych elementów: kształtu twarzy i głowy, włosa, po analizie kolorystycznej oraz psychologii ruchów, dobierana jest fryzura idealna. Styliści biorąc pod uwagę wszystkie te elementy planują fryzurę dopasowaną w każdym calu. Analiza realizowana przez zespół Shake Your Head to cenne doświadczenie, które pozwoli spojrzeć na własną fryzurę z perspektywy specjalisty.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.shakeyourhead.pl oraz na nasz fan page na Facebooku: www.facebook.com/fan.page.ShakeYourHead.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.